Blog

Metal İşleme Yağları

20.11.2019

Özellikleri

BOR YAĞI

Çeşitli metallerin işlenmesinde kullanılan, su ile karıştırıldığında emülsiyon veren çok maksatlı bir kesme ve metal işleme yağıdır. Yağlama ve soğutma özelliğine sahiptir. Yüzeylerin temiz ve düzgün olmasını sağlar. Bakteri üremesini önleyen katıklar ihtiva eder. Dayanıklıdır, pasa karşı koruyucudur.
KESME YAĞI
Su ile karıştırılmadan kullanılan metal işleme yağıdır. Çok iyi rafine edilmiş kaliteli baz yağlar ile oksidasyon ve pas önleyici katıklar kullanılarak geliştirilmiş çok amaçlı metal işleme ve kesme sıvısıdır. Pas ve korozyona karşı mükemmel koruma sağlar.
KIZK YAĞI
Tezgah kızaklarının yağlanması için geliştirilmiş her türlü kızak tabla kombinasyonları ile uyumlu ayrıca EP özelliği veren ve yapışkanlığı sağlayıcı özel katıklar ilavesi ile üretilmiş bir yağdır. Çalışma esnasında hareket kolaylığı sağlar.

KORUYUCU YAĞLAR
Doğrudan ortam şartlarına maruz kalmayan her türlü metal malzeme boru, şaft, dişli makine aksamlarının paslanmasını önleyen formüle edilmiş koruma yağıdır. Yüksek alan kaplama, maksimum su iticilik, nem ve asit buharlarına karşı yüksek direnç özelliğine sahiptir. Yüzey koruma yağı ile koruma altına alınarak yüzeyleri her türlü toz çapak, yağ, gres, su kir vb. yabancı maddelerden temizledikten sonra fırça ile sürülerek, püskürtülerek veya banyo şeklinde doldurularak uygulama yapılır. Her türlü yağ çözücü malzeme ile yağlı yüzeyler rahatlıkla temizlenebilir.

Ürünler,coldex bor yağı,opet bor yağı,petrol ofisi bor yağı , shell bor yağı,force k 102 bor yağı,m oıl bor yağı,m oıl kesme yağı , m oıl kızak yağı , snc oil kesme yağı,snc oil kızak yağı , shell kızak yağı , shell kesme yağı ve daha bir çok ürünü toptan ve perakende olarak mağazalarımızda bulabilirsiniz.

Bor yağı fiyat listesi , kızak yağı fiyat listesi , kesme yağı fiyat listesi sitemizde mevcuttur.